Karma dla kota z problemami układu pokarmowego

Masz dzieci? Jeśli tak, to na pewno zmagasz się z tym, że chcą mieć jakiegoś zwierzaka. Jeśli mieszkasz w mieście, to zapewne nie chcesz mieć psa, ponieważ wiąże się to z obowiązkami, które spadną na Ciebie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest kot. Jest to zwierzak spokojny, lubi się bawić, spać i być głaskany. Co więcej kot i dzieci będą sobie nawzajem zapewniać rozrywkę. Ale jakiego kota wybrać? Jeśli dzieciaki są małe, to mały kociak nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ takie osobniki są jeszcze dość energiczne i będą broić. Może on także podrapać dzieci przy zabawie, co skończy się płaczem.
Dobrym wyborem b będzie kot pomiędzy 1 a 6 rokiem życia. Nie jest on jeszcze całkiem leniwy, ale także mniej już broi. Dlatego, warto postawić na taki wiek. Jednak przy wyborze kota zastanów się czy wiesz jaką karmę dla niego stosować. Zwykle są one dopasowane do wieku i trzeba kontrolować ile kot ma lat. Gorzej jeśli kotu dolegają choroby układu pokarmowego. . Mogą się one objawiać biegunką, wymiotami, brakiem apetytu, alergiami itp. na wszelkie tego typu oznaki trzeba reagować i zgłaszać się do weterynarza. Czym jednak karmić takiego chorego kociaka?

HILL'S Feline i/d
Jest to doskonała karma dla kotów od 1 do 6 roku życia, które mają problemy z alergiami pokarmowymi, biegunkami czy brakiem enzymów trawiennych . Dostarcza ona dodatkowa porcję energii kotu, który ma ograniczoną ilość chęci do zabawy z powodu dręczących go dolegliwości. Formuła karmy została opracowana przez weterynarzy, dzięki czemu ma doskonałą formułę i zapewnia zdrowie układu pokarmowego u kotów. Składniki są lekkostrawne oraz zawierają niski poziom alergenów co eliminuje prawdopodobieństwo wystąpienia alergii. Ułatwia ona trawienie, odbudowuje florę bakteryjną jelit i likwidujesz wszelkie stany zapalne i choroby układu pokarmowego. Dzięki zawartości dużej ilości białka kot odzyskuje siły do zabaw oraz zaczyna odzyskiwać masę utraconą przez chorobę. Składniki karmy są doskonale wchłaniane co zapewnia dobrą jakość stolca. Witaminy C i E wspierają układ immunologiczny dzięki czemu nasz zwierzak jest zdrowy. Skórę wolną od alergii i piękną sierść zapewniają kwasy tłuszczowe omega 3 i 6. Karma nie zawiera konserwantów, aromatów i barwników. Ma za to doskonały smak, który pokocha Twój kot.