Problemy żołądkowo-jelitowe u kotów

Poszukujesz kota? Na pewno w takim razie zastanawiasz się na jakiego się zdecydować. Jeśli weźmiesz kota rasowego, to musisz liczyć się z jego ceną, która może być dość wysoka. Takie zwierzaki mają zwykle rodowody, aby mogły występować na wystawach. Niekiedy jest to wydatek około 2 – 5 tysięcy. Jednak decydując się na kota rasowego możesz mieć osobnika z określonymi cechami charakteru dla danej rasy. Nie zawsze to się oczywiście sprawdza, bo wszytko zależy od charakteru kota.
Znacznie lepszym i tańszym wyjściem jest zaadoptowanie kota. Znajdziesz mnóstwo takich zwierząt w schronisku. Czekają one na swojego przyszłego właściciela. Jeśli nie chcesz małego kotka, abyś nie musiał go wszystkiego uczyć, to zdecyduj się na dorosłego osobnika. Pamiętaj jednak, że niekiedy kotom dolegają problemy z układem pokarmowym. Musimy w takim wypadku wiedzieć czym takiego kota karmić. Nie możemy podać mu karmy takiej jak dla kota zdrowego, ponieważ może to pogorszyć problemy zdrowotne zwierzaka. Co więc wybrać?

ROYAL CANIN Intestinal Gastro Cat
Jest to karma, która doskonale sprawdzi się u twojego kota. Została ona stworzona specjalnie dla kotów, które mają problemy z nadwrażliwością układu pokarmowego, zaburzenia trawienia, zapalenie jelit czy też potrzebują więcej energii. Jeśli nasz kot traci na wadze, to potrzebuje składników, które pozwolą mu utrzymać odpowiedni poziom energii oraz przywrócą zdrowie. Karma ROYAL dostarcza odpowiednią dawkę składników odżywczych, witamin i minerałów, które zapewniają odpowiednią budowę i masę ciała. Składniki są lekkostrawne i przygotowana z największą starannością. W czasie rekonwalescencji oraz anoreksji , karma zaspokaja wysokie zapotrzebowania na składniki odżywcze. Poprawia ona trawienie, odbudowuje florę jelitową, a także sprawia, że układ pokarmowy funkcjonuje znacznie lepiej. Formuła karmy ROYAL została tak zaprojektowana, aby chronić zwierzę przed problemami związanymi się z kamieniami struwitowymi oraz szczawianami wapnia. Poprawia ona także układ odpornościowy kota, a dzięki doskonałej kombinacji smacznych i naturalnych składników zachęci do jedzenia nawet największego niejadka.